Doktorun ayetli açıklama şekli kontrolünü kaybettiğini gösteriyor.

Tarsus belediye başkanı Haluk Bozdoğan net cevap vermek yerine neden ağır sayılabilecek bir açıklama yaptı? Doktor şöyle demişti, Cennetten kovulan İblis, Allah’ın huzurunda şunu söyledi: ‘’ Yemin olsun ki ben..

Doktorun ayetli açıklama şekli kontrolünü kaybettiğini gösteriyor.
Yayınlanma: Güncelleme: 118 views

Tarsus belediye başkanı Haluk Bozdoğan net cevap vermek yerine neden ağır sayılabilecek bir açıklama yaptı?

Doktor şöyle demişti, Cennetten kovulan İblis, Allah’ın huzurunda şunu söyledi:
‘’ Yemin olsun ki ben de kullarını saptırmak için senin doğru yolun üzerinde pusu kurup oturacağım.”
A’raf Suresi / 16. Ayet
A’raf Suresi / 16. Ayette açıkça belirtildiği üzere, iblis olanın cennette barınmasına müsaade edilmemiştir. Doğru, iblisi her daim ve her şartta ezecek, kovacak ve küçük düşürerek; gerçeği tertemiz şekliyle ortaya koyacaktır. Yalanın peşinde koşarak temiz ve dürüst insanları aldatma yolunu seçenlere gereken dersi verecek ve iblise, yılmadan haddini bildirecektir.

Geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlardan dolayı Tarsus’ta meydana gelen sel felaketinin ardından aldığı bir ihbarı değerlendiren Tarsus Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Altınsucu Tarsus Belediyesine bağlı Halk Marketlerin deposuna giderek burada incelemede bulunmuştu.

Yaptığı inceleme sonucu lağım sularının dahi karışarak gıda ürünlerinin bulunduğu depoya dolduğunu öğrenen Altınsucu, burada korkunç bir gerçeği daha öğrendi.
Pis suların içinde kalan birçok ürün yıkanarak tekrar Halk Marketlerde satışa sunulduğunu KAMUOYUNA AÇIKLAMIŞTI.
Bu gerçeği öğrenmesinin ardından gerekli yasal yollara başvuran Meclis üyesi Altınsucu vatandaşı da uyararak Halk Marketlerden bir süre alışveriş yapmamaları konusunda da uyarıda bulundu.

ŞİMDİ BURADAN HALUK BOZDOĞAN’A SORMAK GEREKMEZ Mİ?

Bu kadar pis suların içinde kalan ürünleri her siyasi partinin meclis üyelerinin gözü önünde tutanak tutup imha etmek yerine neden yıkayıp Halk Marketlerinizde satışa sundunuz.
Sizin bir mesleğinizde doktorluk. Yaşanan sel felaketinde lağım sularının dahi taşkınlarla birlikte dolduğu deponuzdaki ürünlere nasıl bir yıkama yaptınız ki o bakterileri öldürebildiniz?
Bu konuda vicdanınız rahat mı?
Yoksa bu konudan da mı haberiniz yoktu?

Tarsus Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Altınsucu Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’a zehir zemberek cevap verdi.
İŞTE ALTINSUCU’NUN O YAZISI;
“ÇİRKİN ÜSLUPLU BELEDİYE BAŞKANI;
Öncelikle “KUL HAKKI” İLE İLGİLİ AYETLERİ DE OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM.

ZİRA KUL HAKKI BÜYÜK GÜNAHLARDANDIR !

Gelelim Cevaplanması Gereken Sorulara !
1- İmha Edilmesi Gereken Ürünler Neden Personeller Tarafından Yıkandı. Malzemelerin Abdestsiz İmha Edilmesi Günah mı Acaba ?
2-Çekilen Videolarda Personeller Neden Depodaki Kirlenen Plastik ve Cam Şişeli Ürünlerin Yıkanıp Halk Marketlerde Satılmak Üzere Gönderildiğini Söylüyor. Personellerin Size Bir Kasıtları mı var ? ( Bu arada hiçbir işçi- emekçi personelin işinden ekmeğinden edilmemesi gerektiğini özellikle belirtmek istiyorum.)
3-İlçe Tarım Müdürlüğü Görevlileri Geldiğinde Sel Olayının Üzerinden 10 Gün Geçmesine Rağmen Neden Gıda Malzemeleri imha Edilmemişti? Ve Madem Bir Sorun Yoktu Neden Tespit Edilen Gıda Malzemelerinin İmhası İstendi ?
4-Halk Markette Satılan Ürünlerin Neden Etiketi Yok Ve Neden Satılan Ürünler İçin Herhangi Bir Fiş veya Belge Verilmiyor?

Hukuk Önünde Hesap Verecek Olanlar Her Türlü Hukuksuzluğu Yapanlardır! Bizim Haksızlıklara Ve Kanunsuzluklara Karşı Mücadelemiz “ HUKUK VE EDEP” Çerçevesinde Devam Edecektir.”

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.