Serdar SOYDAN, “Devlet ve Milletiyle Herşeyden önce Mersin, Herşeyden önce Türkiye.

Mhp 28. dönem Mersin Milletvekili adayı Serdar Soydan, “Devlet ve Milletiyle Herşeyden önce Mersin, Herşeyden önce Türkiye” sloganıyla çıktığı yolda, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadan çalışmalarına devam ediyor. Soydan, Yenişehir’e..

Serdar SOYDAN, “Devlet ve Milletiyle Herşeyden önce Mersin, Herşeyden önce Türkiye.
Yayınlanma: Güncelleme: 2 views

Mhp 28. dönem Mersin Milletvekili adayı Serdar Soydan, “Devlet ve Milletiyle Herşeyden önce Mersin, Herşeyden önce Türkiye” sloganıyla çıktığı yolda, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadan çalışmalarına devam ediyor.
Soydan, Yenişehir’e bağlı köylere çıkarma yaparak, Çavak, Kocahamzalı, İnsu, Değirmençay, Uzunkaş, Turunçlu, Karahacılı, Emirler ve Çukurkeşlik mahalle sakinleri ile buluştu.
Milletvekili adayı Soydan, köylerde vatandaşların gösterdiği yoğun ilgiden son derece mutlu olduklarını belirterek, “Bizler bu memleketin öz evladıyız.Bu kentte kazanıp, bu kentte harcıyoruz. Önümüzde önemli bir seçim var ve sizlerden bu memleketin öz evlatlarına destek istiyoruz.” diyerek “Türkiye’nin Şahlanış Dönemi’nde hızımızın kesilmemesi, kazanımların akamete uğramaması için Türk Dünyası’nın bilge lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacağınızdan hiç şüphemiz yok.” dedi.
Vatandaşlardan destek sözü alan Soydan, “Bizleri coşkulu karşılamanızdan ve vereceğiniz destekten dolayı şimdiden her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.